• УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский EnglishEnglish
 • Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

   

        Чи потрібен павільйон на басейн? Ви маєте сумніви...Цілий рік
        У Вас є басейн на вулиці? І Ви хотіли б купатися в ньому цілий рік?
        Пропонуємо Вам - САМЕ ЦЕ! Не сумнівайтеся!
        Наше підприємство пропонє усім, хто мають відкриті басейни, установку павільйонів на басейни від європейського лідера «Inter PoolCover team».

   

        Пропоновані нами павільйони - це не тільки захист, але й продовження купального сезону з ранній весни аж до пізній осені.
   

  Купання

   

        Закриття басейну павільйоном надасть вам комфортний та доцільний спосіб захисту води в басейні від забруднення дощовою водою, нечистот з навколишнього середовища, а також заощадить Ваш час та гроші, необхідні на поточний ремонт басейну і хімічну обробку води.
   
   
   
   

  Діти

        Закриття басейну павільйоном підвищує його безпеку, особливо для маленьких дітей та домашніх тварин, а також забезпечує екологічно чистий обігрів води в залежності від інтенсивності сонячного випромінювання та зберігає її температуру протягом ночі.
   
   
   
   

  Родина

        На відміну від тканинних тентів, павільйон для басейну від ношої компанії виготовлений з полікарбонату та анодованого алюмінію.
        Алюмінієвий профіль, застосовуваний у павільйонах нашого виробництва від міжнародного відомого алюмінієвого концерну Sapa AB зі штаб-квартирою у Швеції виготовлений та анодований по спеціальної технології у країнах ЄС (ніякого Китаю, Туреччини або Еміратів). Він стійкий до різних погодних умов не піддається корозії й осипанню. Колір профілю розроблений спільно з JAWALsystem.
        Полікарбонат вироблений провідною компанією світу «COVESTRO» під відомою торговою маркою MAKROLON® він має стійкий захист від впливу ультрафіолетових променів (не розсипається під сонцем та не пробивається градом).

   

   

  Виробники цих матеріалів гарантують незмінність їх властивостей протягом десяти років.
   

  Швидко та легко

   

        На відміну від стаціонарних альтанок з цеглини й дерева наші розсувні павільйони легко зсуваються в будь-яку зручну для Вас сторону, при цьому відкривають басейн повністю і складаючись телескопічно займають не багато місця.
        На відміну від дорогих та важких склопакетів павільйони для басейнів від нашої компанії легкі та безпечні.

   

        Технологія виготовлення запатентована пан-європейською асоціацією розсувних павільйонів для відкритих басейнів «IPC team» та сертифікована в Науково - дослідному інституті полімерів Садронна у Стразбурзі на відповідність світовому стандарту NF P90-309.
   
  Сертифікат

   

  Раніше розсувні павільйони для басейнів такої високої якості постачалися лише з-за кордону та коштували не дешево.

   

   

        Наше підприємство, є офіційним представником асоціації «Inter PoolCover team» в Україні, що дозволяє Вам економити до 30% від середньоєвропейської ціни, при цьому стандарти якості, комфорту та безпеки залишаються незмінними - найвищими, європейськими.

   

        Розсувні павільйони для басейнів, які я Вам пропоную - це зручність та простота у використанні, економічність в обслуговуванні, престиж та безпека для Вас та Вашої родини.

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ВИБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ!

   


  2002-2020 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора

   

  twitter    facebook