• УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский EnglishEnglish
 • Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

   

  які ми пропонуємо, розбиті на наступні типи: низькі накриття для басейну; середні по висоті павільйони на басейн; високі павільйони для басейну; комбінований тип укриття над басейном; розсувні павільйони з опорою на стіну або будівлю; радіусні для круглих басейнів і купола для SPA - басейну, а також павільйони для тераси або веранди

   

   

   

  Павільйони для басейнів влітку та взимку

   

  ДЕЯКІ НАШІ РОБОТИ ВІДОБРАЖЕНІ В РІЗНІ ПОРИ РОКУ

   

  розсувні павільйони, які ми ставили над басейнами, працюють при будь-яких погодних умовах, переконайтеся в цьому самі.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - RIVIERA™

   

  НОВИНКА 2016 РОКУ - ПАВІЛЬЙОН, ЩО ЗСУВАЄТЬСЯ БЕЗ РЕЙОК, ПРОСТО ПО ПЛИТЦІ

   

  низький тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 70 см. До 140 см. Основною перевагою цього розсувного павільйону є те, що зсувається він просто по плитці, залишаючи всю Вашу зону відпочинку біля басейну абсолютно первозданної. А використовуваний в його конструкції прозорий полікарбонат дозволяє проглядати весь павільйон буквально наскрізь.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон для басейну - VIVA™

   

  НОВИНКА 2015 РОКУ - ПАВІЛЬЙОН У ЯКОГО ТІЛЬКИ ОДИН РЕЛЬС

   

  найнижче накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 50 см. Головною відмітною особливістю цього розсувного павільйону є те, що зсувається він тільки по одній рейці, залишаючи Ваш босоножний бік відпочинку біля басейну повністю вільним від чогось-небудь. Відмінно впишеться на невеликих земельних ділянках та там де басейн розташований майже прямо біля входу.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйони для тераси або веранди - CORSO™

   

  НОВИНКА 2013 РОКУ ВИКОНУЄТЬСЯ У ПРОЗОРОМУ МОНОЛІТНОМУ ПОЛІКАРБОНАТІ ТА СКЛІ

   

  Дуже зручне, надійне й безпечне накриття для Вашої відкритої тераси або просто веранди. Коли на вулиці сиро й холодно Ви завжди зможете випити чашечку кави на закритій від вітру терасі. Монолітний полікарбонат створить ілюзію відкритої вулиці та в той же час надійно захистить Вас від негоди, а в варіанті CORSO ™ Premium можна встановити міцний цільний скляний вітраж.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон для басейну - OCEANIC™

   

  НОВИНКА 2012 РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ У ПРОЗОРОМУ МОНОЛІТНОМУ ПОЛІКАРБОНАТІ

   

  може бути як низьким накриттям для Вашого басейну, так і високим павільйоном на зріст людини. Висота коливається від 70 см. до 280 см. Низький Oceanic ідеально підійде для невеликих ділянок де небажано закривати навколишній ландшафт, тому як використовуваний в його конструкції прозорий полікарбонат дає змогу переглядати весь павільйон буквально наскрізь. Високий Oceanic зможе служити справжнім купальним залом, тому що його стіни піднімаються абсолютно вертикально і Ви зможете використовувати максимум внутрішнього простору.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - ELEGANT™

   

  низький тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 70 см. до 140 см. ідеально підходить для майже любих басейнів, а також для невеликих земельних ділянок де небажано закривати навколишній ландшафт. Незважаючи на невелику висоту - свій основний принцип - продовження купального сезону павільйон зберігає повністю так як ми конструюємо повільон таким чином, щоб навіть в низький павільйон можна було комфортно входити.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон для басейна - IMPERIA™

   

  низький тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 70 см. до 140 см. відрізняється від попереднього павільйону тільки конфігурацією тому при виборі між цими двома накриттями необхідно керуватися конструктивом басейну (висотою борта), та особистими уподобаннями. І головне, що в зрушеному положенні такі невеличкі павільйони майже непомітні, а їх плоскі напрямні непомешают навіть босим ногам маленької дитини.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - UNIVERSE™

   

  середнє по висоті накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 100 см. до 210 см. Ідеально підходить для будь-яких типів басейнів, поєднує в собі консерватизм та класику, оптимальне поєднання правильних ліній. При великих розмірах басейну (від 5 м. по ширині) з'являється можливість стояти в повний зріст під найвищою секцією павільйону. Буде цікавий для прихильників класичного стилю.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон для басейна - TROPEA™

   

  середнє по висоті накриття для Вашого басейну. Свого роду високий павільйон - LAGUNA в мініатюрі. Висота коливається від 160 см. до 230 см .. Чудово виглядає на будь-яких ділянках та підходить для будь-яких басейнів. Поєднує в собі компактність середнього та функціональність високого павільйону. Варто звернути увагу тим, кому достатньо свого роду "передбанника" під найвищою секцією павільйону, а не обов'язково обходити басейн повністю під павільйоном.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - RAVENA™

   

  асиметричне накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 160 см. До 280 см. Ідеально підходить для будь-яких басейнів, поєднує в собі не традиційність та в той же час елегантність. При закритті додаткової площі уздовж однієї з довгих сторін басейну Ви зможете безперешкодно пересуватися уздовж всього басейну, під куполом павільйону.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - LAGUNA™

   

  високий тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 210 см. до 290 см. ідеально підходить для середніх, великих і навіть елітних басейнів. Поєднує в собі елегантність і комфорт пересування під куполом павільйону. Майже максимальне використання внутрішнього простору. При закритті додаткової площі біля басейну з'являється зона відпочинку під куполом павільйону вздовж та перед басейном.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон для басейна - VENEZIA

   

  високий тип накриття для Вашого басейну. Висота коливається від 200 см. до 260 см. ідеально підходить для середніх, великих та майже елітних басейнів. Поєднує в собі елегантність і комфорт пересування під куполом павільйону. Функціональність така ж як у павільйона Laguna, але ще більше використання внутрішнього простору. При закритті додаткової площі біля басейну з'являється зона відпочинку під куполом павільйону вздовж та перед басейном.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - COMBI™

   

  комбінований тип накриття для Вашого басейну. Зазвичай поєднуються секції вищого (або більш широкого) павільйону, які можуть бути як стаціонарними (нерухомими) так і рухомими, з секціями середнього по висоті або з секціями низького павільйону (або павільйону менш широкого), який може збиратися в одну секцію, відкриваючи дзеркало води повністю. Ідеально підходить для великих, довгих басейнів та дуже зручний при цілорічної експлуатації.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон для басейна - STYLE™

   

  павільйон у якого одна напрямна розташована на отмостке уздовж басейну, а друга на узвишші від 50 см. Висота павільйону коливається від 140 см. до 300 см. Спеціально розроблений для басейнів розташованих уздовж огорожі або який-небудь споруді. Ідеально вписується практично в будь-який архітектурний дизайн дільниці.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Купол на круглий басейн - ORIENT

   

  високий тип накриття для Вашого круглого басейну або фонтану. Висота коливається від 240 см. до 330 см. так як основа цього павільйону правильне коло, то він ідеально підходить для круглих басейнів і фантанів. У цього павільйону дві секції - одна стаціонарна - нерухома і друга рухома, яка зрушуючи у бік відкриває одну третю частину кут в 120 градусів, цілком достатньо, щоб чуствовать себе під відкритим небом.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на басейн - OLYMPIC™

   

  об'єднаний тип накриття для Вашого басейну. Об'єднали два високих розсувних павільйону: LAGUNA + ORIENT - прямокутний + радіусний. Домоглися того, що якщо у Вас в дизайні тільки радіусні закінчення, або у Вас немає місця, в вже закінченому ландшафті, для прямокутного павільйону, то цей оригінальний розсувний дах саме для Вашого басейну. А радіусне закінчення, при зібраному павільйоні, буде служити відмінною альтанкою.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Павільйон на SPA-басейн - ORLANDO

   

  високе (на зріст людини) накриття для Вашого SPA-басейну. Висота коливається від 180 см. до 240 см. бувають з абсолютно круглою основою, і відрізняється від павільйону Orient тим, що мають обидві рухливі секції з куполоподібном дахом меншої висоти і діаметра, а також є подовжена версія у вигляді овалу у якого рухомі і нерухомі частини чергуються.

   

  ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

   

   

  Додаткові опції по колірній гамі профілю та полікарбонату

   

  За своїм бажанням Ви можете в ролі додаткової опції вибрати колір алюмінієвого профілю, а також колір полікарбонату. Подивіться, як це приблизно виглядає на високому та низькому павільйонах, а також на павільйоні для SPA-басейну.

   

  ОБРАТИ КОЛІР ПРОФІЛЮ ТА ПОЛІКАРБОНАТУ

   

   

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ВИБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ!

   


  2002-2021 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора