Русский

 • Переваги
 • ист

  Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  ист

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  представлені нашим підприємством відрізняються надійністю, естетикою та безпекою і на цій сторінці Ви прочитаєте про деякі (на наш погляд важливі) відмінності конструкцій, що виробляються нашим підприємством від конструкцій інших виробників. І повірте - це не якісь міфи або страшилки - це проста констатація фактів. Ми не знаємо, хто буде читати цю статтю, але встановлено точно, що чимало вад "повилазять" лише після монтажу, а то й після року експлуатації, коли міняти щось важко й дорого.

   

  Також на прохання керівництва асоціації IPC team, представниками якої ми є в Україні, а так само на прохання їхніх європейських партнерів, колег та навіть конкурентів скажімо пару слів про недобросовісну конкуренцію. Та зокрема за організацію, яка займалася раніше склінням фасадів та раптом, в одну мить, перетворилася в "ВИРОБНИКА ПАВІЛЬЙОНІВ ДЛЯ БАСЕЙНІВ №1 В УКРАЇНІ" - до речі цій девіз був, м'яко скажемо, запозичивши цією організацією - "виробником" у великого європейського концерну і спочатку, в перекладі, звучав як - "ВИРОБНИК БАСЕЙНІВ №1 в ЄВРОПІ", то виходить - плагіат.

   

  ОДНЕ З ОСНОВНИХ ВІДМІННОСТЕЙ

  ЦЕ ПОЛІКАРБОНАТ

     При виробництві накриття для басейнів нашою компанією використовується високоякісний полікарбонат одного з провідних світових виробників - корпорації «BAYER» - дочернего субконцерну «COVESTRO» під відомою торговою маркою MAKROLON® - товщина цього полікарбонату 10 мм. довжина листів 13 метрів з обов'язковим мультіультрофіолетовим захистом та 10-ти річною гарантією від руйнації.

      Але досить багато виробників для здешевлення вартості павільйону на басейн застосовують більш дешевий полікарбонат (загальною товщиною до 8 мм., з тоншою стінкою і виробленого в третіх країнах, які при виробництві не витримують технологію ультрафіолетового захисту). А для здешевлення вартості транспортування листи полікарбонату ріжуть від 3 до 6 метрів (що згубно позначається на збиранні павільйону, адже коли лист полікарбонату не цілісний, то його доводиться за допомогою чогось з'єднувати). Короткий лист плюс неправильна технологія ультрафіолетового захисту, яка не працює в нашому жаркому й мінливому кліматі. Що ще? Здатність теплозбереження (тобто здатність десь зберігати тепло, не плутати з теплопровідністю - властивістю будь-якого матеріалу проводити тепло) більш тонкого і більш дешевого полікарбонату нижче на 25%, термін служби менше приблизно в чотири рази (звичайно не в 10 разів як придумують деякі, але й не дайте себе обдурити не на 9-10% як стверджують всезнайки), а короткий лист не дозволяє робити дах для басейну цільним його доводиться чимось з'єднувати, що в підсумку призводить до потрапляння всередину полікарбонату брудної дощової води та комах.

  Отличия 1

     Виникають питання: "Хотілося б Вам, щоб на Вас та в чисту воду Вашого басейну через з'єднання в павільйоні крапала згори брудна дощова вода? Щоб у Вашому павільйоні було зимно навесні та восени? А через два-три роки полікарбонат можна було-б продавити пальцем чи його проб'є град через те, що він швидко руйнується від ультрафіолетового випромінювання під сонцем? " Якщо ні, значить, ми вірно робимо, що застосовуємо хоч і дорогий, але дуже якісний та перевірений часом полікарбонат.

  ДРУГЕ З ОСНОВНИХ ВІДМІННОСТЕЙ

  ЦЕ ХОДОВІ ШЛЯХИ АБО ПРОСТО РЕЙКИ

  ТО, ПО ЧОМУ ЇЗДИТЬ ПАВІЛЬЙОН І, ЩО ЛЕЖИТЬ ПІД НОГАМИ У ВАС ТА ВАШОЇ РОДИНИ

  Отличия 2

  Отличия 3

     Можна багато писати, можна довго пояснювати Й розповідати, але краще один раз побачити і самому спробувати, щоб після задатися питанням: "А, що власне буде лежати в мене під ногами?" Адже напрямні (ходові шляхи або рейки) залишаються на отмостке завжди (крім дорогих конструкцій, встановлених на ідеально рівній поверхні). По напрямних зсувається розсувний павільйон, саме по цим рейках будуть ходити босі ніжки Ваших дітей та онуків. Добре-ли їм буде спотикатися об незрозумілі гачки, трубки, свого роду полки, полички і підпори, а так само всілякі металеві куточки? Якщо ні, значить ми правильно робимо, що застосовуємо плоскі - 15 мм. - рейки без гострих кромок, а також з використанням технології антиковзання.

  ТРЕТЄ З ОСНОВНИХ ВІДМІННОСТЕЙ

  ЦЕ КОНСТРУКТИВНО НЕСУЧИЙ ТА ДОПОМІЖНИЙ ПРОФІЛЬ

  Конструктивно несучий профіль - зрозумілою людською мовою (без термінології) - профіль що забезпечує жорсткість конструкції, а також несе основне навантаження. Допоміжний профіль - це профіль що допомагає основному виконувати свою функцію

  Отличия 4

     Хтось, напевно, скаже, що зима в Україні м'яка і снігу не так вже й багато, але ось зима 2009-2010 років видалася аж ніяк не м'яка, а так само аномальні погодні умови кінця 2012 початку 2013 року теж декого дещо чому навчили. І нехай такі зими трапляються раз в три роки. Але невже Вам хочеться міняти павільйон кожні три роки? І не тому, що він конструктивно застаріл (конструктив залишається незмінним вже років двадцять, той, хто винаходить овальне колесо, тому як кругле йому не підходить, не береться до уваги), а тому, що Ваш розсувний павільйон провалився під снігом або його "порвало" вітром. Якщо ні, значить, ми вірно робимо, що використовуємо хоч і дорогий, але якісний та перевірений часом анодований, алюмінієвий, профіль виробництва шведського концерну SAPAgroup, виготовленого та анодованого на заводах Європи. Колір профілю розроблений спільно з JAWALsystem., за унікальною технологією «IPC-team» розробленою винятково для виробництва розсувних павільйонів для відкритих вуличних басейнів, зі своєю надійною фурнітурою.

     Дуже важливо розуміти, що до покупки розсувного павільйону для басейну не можна ставитися нерозважливо, в даному питанні НЕ МОЖНА СТАВИТИ ЦІНУ НА ЧОЛІ КУТА, накриття на басейн - це не той випадок. Існує ще маса відзнак, які Ви зрозумієте, коли почнете експлуатувати розсувний павільйон над своїм басейном, ось тільки змінити щось після монтажу неякісного укриття буде набагато дорожче, адже БЕЗКОШТОВНИЙ СИР БУВАЄ ТІЛЬКИ В МИШОЛОВЦІ!

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ВИБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ!


  2002-2018 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора