• УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский EnglishEnglish
 • Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  представлені нашим підприємством відрізняються надійністю, естетикою та безпекою і на цій сторінці Ви прочитаєте про деякі (на наш погляд важливі) відмінності конструкцій, що виробляються нашим підприємством від конструкцій інших виробників. І повірте - це не якісь міфи або страшилки - це проста констатація фактів. Ми не знаємо, хто буде читати цю статтю, але встановлено точно, що чимало вад "повилазять" лише після монтажу, а то й після року експлуатації, коли міняти щось важко й дорого.

   

   

  ПЕРША ОСНОВНА ВІДМІННІСТЬ

   

  ЦЕ ПОЛІКАРБОНАТ

   

     При виробництві накриття для басейнів нашою компанією використовується високоякісний полікарбонат тільки провідних світових виробників таких як концерн з Німеччині «COVESTRO» з відомою торговою маркою MAKROLON®, а також шведська корпорація «ArlaPLAST AB» з фірмовою торговою маркою MULTICLEAR® - це 13-тиметровий лист з мультіультрофіолетовой захистом і 15-ти річної гарантією від руйнації.

   

     Чим відрізняється дорогий полікарбонат від дешевого - використовуваним сировиною та виробничим обладнанням.

   

     Багато виробників для здешевлення вартості павільйону на басейн застосовують більш дешевий полікарбонат вироблений в третіх країнах, на низькопробному обладнанні, де при виробництві не витримують технологію ультрафіолетового захисту, а також при виготовленні полікарбонату застосовують вторинну сировину (подрібнений старий, або бракований полікарбонат).

     Наше підприємство при виготовленні розсувних павільйонів використовує полікарбонат вироблений з первинної сировини (гранул) на високопробному обладнанні та тільки в країнах Євросоюзу. І звичайно ж ми застосовуємо довгий цілісний лист (без стикування зверху, щоб в стільники полікарбонату не потрапляла брудна дощова вода та комахи). Звичайно ж вартість такого полікарбонату набагато вище, зате й термін служби довше (в 5-6 разів), вище теплопровідність та як наслідок теплозбереження (на 25-30%) - це звичайно не в десятки разів як придумують деякі, але і не дайте себе обдурити не на 9-10% як стверджують всезнайки.

   

     Виникають питання: "Хотілося б Вам, щоб на Вас та в чисту воду Вашого басейну через з'єднання в павільйоні крапала згори брудна дощова вода? Щоб у Вашому павільйоні було зимно навесні та восени? А через два-три роки полікарбонат можна було-б продавити пальцем чи його проб'є град через те, що він швидко руйнується від ультрафіолетового випромінювання під сонцем? " Якщо ні, значить, ми вірно робимо, що застосовуємо хоч і дорогий, але дуже якісний та перевірений часом полікарбонат.

   

   

  ДРУГЕ З ОСНОВНИХ ВІДМІННОСТЕЙ

   

  ЦЕ ХОДОВІ ШЛЯХИ АБО ПРОСТО РЕЙКИ

  ТО, ПО ЧОМУ ЇЗДИТЬ ПАВІЛЬЙОН І, ЩО ЛЕЖИТЬ ПІД НОГАМИ У ВАС ТА ВАШОЇ РОДИНИ

   

  Отличия 2

  Отличия 3

     Можна багато писати, можна довго пояснювати Й розповідати, але краще один раз побачити і самому спробувати, щоб після задатися питанням: "А, що власне буде лежати в мене під ногами?" Адже напрямні (ходові шляхи або рейки) залишаються на отмостке завжди (крім дорогих конструкцій, встановлених на ідеально рівній поверхні). По напрямних зсувається розсувний павільйон, саме по цим рейках будуть ходити босі ніжки Ваших дітей та онуків. Добре-ли їм буде спотикатися об незрозумілі гачки, трубки, свого роду полки, полички і підпори, а так само всілякі металеві куточки? Якщо ні, значить ми правильно робимо, що застосовуємо плоскі - 15 мм. - рейки без гострих кромок, а також з використанням технології антиковзання.

   

   

  ТРЕТЄ З ОСНОВНИХ ВІДМІННОСТЕЙ

   

  ЦЕ КОНСТРУКТИВНО НЕСУЧИЙ ТА ДОПОМІЖНИЙ ПРОФІЛЬ

  Конструктивно несучий профіль - зрозумілою людською мовою (без термінології) - профіль що забезпечує жорсткість конструкції, а також несе основне навантаження. Допоміжний профіль - це профіль що допомагає основному виконувати свою функцію

   

  Отличия 4

     Хтось, напевно, скаже, що зима в Україні м'яка і снігу не так вже й багато, але ось зима 2009-2010 років видалася аж ніяк не м'яка, а так само аномальні погодні умови кінця 2012 початку 2013 року теж декого дещо чому навчили. І нехай такі зими трапляються раз в три роки. Але невже Вам хочеться міняти павільйон кожні три роки? І не тому, що він конструктивно застаріл (конструктив залишається незмінним вже років двадцять, той, хто винаходить овальне колесо, тому як кругле йому не підходить, не береться до уваги), а тому, що Ваш розсувний павільйон провалився під снігом або його "порвало" вітром. Якщо Вас це не влаштовує, значить, ми вірно робимо, що використовуємо хоч і дорогий, але якісний та перевірений часом анодований, алюмінієвий, профіль виробництва відомого міжнародного концерну «Sapa AB», виготовленого та анодованого на заводах Європи. Колір профілю розроблений спільно з європейським виробником «JAWALsystem» за унікальною технологією «IPC-team» розробленою винятково для виробництва розсувних павільйонів для відкритих вуличних басейнів, зі своєю надійною фурнітурою.

     Дуже важливо розуміти, що до покупки розсувного павільйону для басейну не можна ставитися нерозважливо, в даному питанні НЕ МОЖНА СТАВИТИ ЦІНУ НА ЧОЛІ КУТА, накриття на басейн - це не той випадок. Існує ще маса відзнак, які Ви зрозумієте, коли почнете експлуатувати розсувний павільйон над своїм басейном, ось тільки змінити щось після монтажу неякісного укриття буде набагато дорожче, адже БЕЗКОШТОВНИЙ СИР БУВАЄ ТІЛЬКИ В МИШОЛОВЦІ!

   

   

   

   

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ВИБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ!

   

   


  2002-2020 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора