• Наші матеріали
 • ист
 • УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский EnglishEnglish
 • Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  ист

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  які ми виробляємо, виготовляються тільки з високоякісних, сертифікованих і перевірених часом матеріалів провідних європейських виробників

   

     Асоціація «Inter PoolCover team» є лідером в розробці легких розсувних конструкцій. Щорічно на ринок представляються нові моделі павільйонів, або їх технічні удосконалення. І дуже важливим у виробництві павільйонів для басейнів є те, з чого виробляються накриття на басейни.

     Першим важливим моментом є полікарбонат (хто називає його пластиком, хто склом), він повинен витримувати досить серйозні температурні навантаження, у нього повинен бути відмінний захист від ультрафіолету, тому як Ваш павільйон для басейну буде постійно знаходиться на вулиці. Влітку на нього буде впливати сонце і як наслідок висока температура та руйнівний ультрафіолет, восени й навесні дощова вода, різкі перепади температур та штормові пориви вітру, взимку сніг, лід та низькі температури. Вивчивши всі ці фактори, ми прийшли до висновку, що відповідає всім необхідним вимогам полікарбонат виробництва всього декількох компаній в світі. Ми в своєму виробництві спинилися на двох, на наш погляд ведучих - перший концерн з Німеччині «COVESTRO» з відомою торговою маркою MAKROLON®, та другий виробник шведська корпорація «ArlaPLAST AB» з фірмовою торговою маркою MULTICLEAR® - це 13-тиметровий лист з мультіультрофіолетовой захистом і 15-ти річної гарантією від руйнації.

   

   

     Ці компанії гарантують незмінність всіх властивостей свого полікарбонату протягом п'ятнадцяти років. За домовленістю спеціально для асоціації «IPC team» ці підприємства виробляють партії полікарбонатних панелей розкроєм 1250 мм. на 13000 мм., завдяки чому ми маємо можливість виробляти дах для басейнів по-перше: без верхніх сполук та стикувань, що виключає небажане попадання зверху дощової води в порожнині пустотілих полікарбонатних панелей, а по-друге: з довжиною секції 2,5 м., що знижує витрати на алюміній та зменшує ширину рейки.

     Другий не маловажний момент - система анодируваних алюмінієвих профілів спеціально розроблених для накриттів на басейни. Ми одні з тих хто використовує в своїх павільйонах високотехнологічний алюмінієвий анодований профіль від шведського концерну SAPAgroup, виготовленого та анодованого за спеціальною технологією в Німеччині, Франції або Великобританії (ніякого Китаю, Туреччини або Еміратів). Він стійкий до різних погодних умов, не піддається корозії та осипання. Колір профілю розроблений спільно з JAWALsystem, за унікальною технологією «IPC team» розробленої виключно для виробництва розсувних павільйонів для відкритих вуличних басейнів.

     Для отримання виробів високої якості, а також їх облагородження необхідно додатково механічно обробляти алюмінієвий профіль, концерн «SAPA», спільно з «JAWAL System», вже на етапі проектування алюмінієвого профілю створює конструкцію, яка обмежує його подальшу обробку до мінімуму. «SAPA», і «JAWAL System», має можливість для оптимізації форми профілю і виду обробки так, щоб даний виріб максимально відповідало області його застосування, час його виробництва скоротилося, а ціна була конкурентною.

     Тому наше підприємство використовує алюмінієвий профіль концерну «SAPA» розробленого і виробленого спільно з «JAWAL System» адже він відповідає найвищим вимогам європейських стандартів, а кожне накриття на басейн, яке ми з нього робимо по праву можна вважати твором мистецтва.

     Саме концерн «SAPA», при безпосередній участі «IPC team», розробив нове рішення ходових шляхів (рейок) для розсувного павільйону на басейн (це те, що знаходиться у Вас під ногами), абсолютно безпечною плоскої форми, завдяки чому зберігаються від травм Ваші ноги, ноги Ваших дітей або онуків.

     Ця унікальна технологія є виключною власністю «IPC team», яка запатентована і сертифікована науково-дослідним інститутом Парижа у Франції . То Ви можете бути на 100% впевнені, що у Вашому дворі Ваш басейн буде накритий розсувним павільйоном суворого європейської якості.

   

  SAPA Profiles

   

   

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ВИБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ!


  2002-2020 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора