• Інновації
 • ист
 • УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский EnglishEnglish
 • Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  ист

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  нашого виробництва завжди йдуть в ногу з часом та включають в себе все краще і передове, що є в Європі

        Асоціація «Inter Pool Cover team» є лідером інноваційних технологій в Європі в даній галузі. Щорічно на ринок представляються нові технології, технічні удосконалення, нові моделі павільйонів, а також більш досконалі комплектуючі. Технічні інновації мають патенти США та Європи.

   

        Tехнологія NEOLine - оригінальний, запатентований профіль від "IPC team". Розроблений та впроваджений у виробництво в 2013 році. Це ще більш комфортний й досконалий профіль для наших павільйонів, який повністю закритий з видимої сторони литими радіусними закінченнями, що по-перше, поліпшило естетику - павільйон виглядає немов моноліт, як єдине ціле, а по-друге збільшилася жорсткість консрукціі. Дана лінійка профілів буде вельми цікава людям, які хочуть бачити у себе все найновіше та найдосконаліше! Цей профіль просто приємно відчувати в своїй долоні.

   

        Технології COMFORT и PROGRES - спеціальна система ходових шляхів - "плоских рейок" - для зсування розсувного павільйону над басейном, висота їх всього 15 мм. по цих направляючим навіть двох летніму дитині можна бігати босими ногами як по паркету - це абсолютно безпечно для маленьких ніг, які тільки-тільки учятся робити перші кроки по землі. Під ці ходові шляхи спеціально розроблені набори коткових профілів, які оснащені спеціальною системою фіксації проти безконтрольного ковзання, самі ж рейки мають особливу структуру "антиковзання мокрих ніг", щоб виключити будь-яку травмоопасну ситуацію. Саме ж накриття для басейну їздить по таким рейках легко й плавно, все розраховано під зусилля дитини.

   

        lifting butt-end wal - технологія динамічних торцевих щіток та торцевих стінок. Коли у басейну невисокий бортик, то для зручності та легкості пересування секцій розсувного павільйону буде виконана напівавтоматична підйомна щітка, а якщо в борт басейну вмонтована драбина, поручень або водоспад, буде виготовлений підйомний торцевий сегмент, забезпечуючи безперешкодне проходження павільйону над дзеркалом води, а також можливість зупинки павільйону над водою в будь-якому необхідному місці абсолютно не заважаючи тим хто купається або для прибирання басейну.

   

        Easy lockable segment - система фіксації на ключ. За Вашим бажанням розсувний павільйон може бути обладнаний фіксаторами (замками) з ключем. Коли Вас немає вдома, можете бути впевнені, що в чистій воді Вашого басейну не будуть купатися без Вашого відома. Так само за Вашим бажанням накриття на басейн може бути обладнане "дитячим замком". Можете не хвилюватися, якщо несподівано малюк, ніким не помічений опиниться біля басейну, накритого нашим павільйоном, з системою "дитячий замок" дитина не зможе самостійно розсунути павільйон, а значить, не впаде в воду басейну.

   

  Розсувні павільйони для басейнів - це, безумовно, дуже важливі та корисні придбання при наявності вуличного відкритого басейну. Але павільйон для басейну - це ще й елемент комфорту, що забезпечує задоволення від спілкування з самим басейном, тому він повинен бути ідеальний у всьому, виготовлений, так би мовити творчо, він повинен бути досконалий в деталях і не створювати будь-якої перешкоди перед водною гладдю, адже є твердження: "Жизнь цепь, а мелочи в ней звенья – нельзя звену не придавать значения".

   

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ВИБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШЕ ПІДХОДИТЬ!


  2002-2020 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора