• УкраїнськаУкраїнська РусскийРусский EnglishEnglish
 • Підприємство "Гідромонтаж-IPC" є офіційним представником пан-європейської асоціації "Inter PoolCover team" - світового лідера з виробництва сертифікованих легких алюмінієво-полікарбонатних розсувних конструкцій - павільйонів для басейнів, працюючої під гаслом "ЯКІСТЬ БЕЗ КОМПРОМІСІВ"

  РОЗСУВНІ ПАВІЛЬЙОНИ ДЛЯ БАСЕЙНІВ

  це те, чим ми займаємось професійно, не розмінюючись ні на що інше, адже не можна бути професіоналом у всьому

   

   

        Виробництво розсувних павільйонів для відкритих басейнів здійснюється вже досить давно. Перші легкі алюмінієво-полікарбонатні конструкції були виготовлені в Європі ще на початку 80-их років ХХ-го століття, буквально через п'ять-шість років після випуску, в 1976 році, першого в світі листового стільникового полікарбонату. І одним з перших був Jan Zitko, в подальшому засновник пан європейської асоціації, «Inter PoolCover team», зараз однією з найбільших і по праву вважається світовим лідером серед виробників легких, зсувних алюмінієво-полікарбонатних конструкцій, де основне місце займають накриття для басейнів,

   

  Slatinyny1

   

  а також власні винаходи та розробки - оригінальні зсувні будинки й веранди, в тому числі і для гідромасажних басейнів - SPA.

   

  Крім іншого «IPC-team» сама розробляє і впроваджує у виробництво всі необхідні комплектуючі для павільйонів на басейни.

   

  Slatinyny

   

   

  Асоціація має філії і представництва в сорока двох країнах Європи, Центральної Азії та Америки.

   

        Завдяки новим унікальним технологіям Асоціація є найбільшою і надійної торговельною мережею в Європі, тут працюють досвідчені виробничники і майстри - збирачі, що мають значний досвід і дійсне покликання до своєї професії.

   

        «IPC team» застосовує виключно високоякісні, запатентовані, сертифіковані матеріали та виробляє павільйони для басейнів з гарантованою надійністю і системою безпеки (фіксації зсувних частин), що запобігає самовільний доступ маленьких дітей до басейну, а також неконтрольоване пересування сегментів розсувного павільйону від впливу вітру.

   

        С 2002 року, в Україні, у Дніпропетровську, асоціацію «Inter Pool Cover team» представляє наше підприємство «Гідромонтаж-IPC», яке входить до числа офіційно зареєстрованих та акредитованих європейських представництв.

   

        Виставковий центр підприємства знаходитися на лівому березі Дніпра на в'їзді в м. Дніпропетровськ з боку Донецька, на мкр. Ювілейному по вул. 8-го березня, 1 (Садовий центр). Сама ж зборка павільйонів для басейнів здійснюється на сучасній складальної лінії, яку монтували, за власною оригінальної технології «IPC team» фахівці з Німеччини та Чехії.

   

  fasad

   

   

        Наше підприємство щорічно бере участь у всіляких презентаціях, архітектурних виставках і будівельних форумах, які проводяться в різних містах нашої країни, як правило навесні і восени. На цих заходах ми намагаємося показати і розповісти щось нове й цікаве, покращене або оновлене. Наші стенди (виставкові експонати розсувних павільйонів) завжди представляються повнорозмірними - саме такими, якими вони працюватимуть над басейнами.

   

   

  interbud

   

   

        Ми, більш ніж за п'ятнадцять років роботи на ринку України, ніколи не побоювалися раніше, та не переживаємо зараз і, думаємо, що не будемо боятися в майбутньому, показувати споживачеві саме кінцевий продукт, не зменшену в розмірах копію, яка природно буде слухняна найменшому руху пальця , а саме повнорозмірний павільйон для басейну, щоб кожен міг відчути реальні масштаби того, за що необхідно платити гроші. Ми вважаємо це правильним і чесним підходом до кінцевого споживача.

   

   

  profprig

   

   

        Весь персонал, що працює на збиральній лінії в Україні, а також працівники що займаються установкою павільйонів над басейнами в обов'язковому порядку проходять щорічне стажування, а також акредитацію на профпридатність, яка проводиться в Чехії, місті Слатіняні на сертифікованому центрі, до речі одному з найбільших в Європі , що належить особисто президентові асоціації «Inter Pool Cover team» Jan Zitko - "Alukov".

   

   

  profprig

   

   

        Проходження, щорічних стажувань та акредитацій, а в окремих випадках зі здачею, свого роду заліків та іспитів, є обов'язковим і непорушною умовою абсолютно для всіх представництв «IPC-team» у всіх сорока двох країнах земної кулі.

   

   

        Другим або вірніше буде сказати - супутнім - видом діяльності нашого підприємства є гідромасажні басейни - СПА від елітного північноамериканського виробника Vita SPA.

   

  «Гидромонтаж-IPC» входить до числа офіційних представників цього найбільшого американського виробника елітних СПА-басейнів.

   

  Ми привозимо СПА-басейни зі Сполучених Штатів вже повністю обладнаними і готовими до використання. Доставляємо їх невеликими партіями та реалізуємо зі своїх складів. Але якщо щось Вам не підходить, ми обов'язково привеземо це Вам під замовлення.

   

   

  НЕ ШУКАЙТЕ КОМПРОМІС, ОБИРАЙТЕ З КРАЩОГО ТЕ, ЩО ВАМ БІЛЬШ ВСЬОГО ПІДХОДИТЬ!

   


  2002-2020 © Усі права належать "Гідромонтаж-IPC"
  Використання будь-якої інформації лише з дозволу автора